Yıllık Arşiv: 2017


tadilat sonrası temizlik
Tadilat sonrası temizlik Tadilat sonrası temizlik sayfamıza hoş geldiniz.Firmamız İstanbul Anadolu yakası Çekmeköy ilçemiz’in Taşdelen mahallesinde yeni tadilat yaptırdığınız evlerinizin temizliğini yapmaktadır. Firmamıza günün dilediğiniz saatinde tadilat sonrası temizlik hizmetleri için ulaşabilirsiniz.  

Tadilat sonrası temizlik


inşaat sonrası daire temizliği 1
İnşaat sonrası daire temizliği İnşaat sonrası daire temizliği sayfamıza hoş geldiniz.Firmamız İstanbul Çekmeköy Taşdelen semtimizde ve Çekmeköy ilçemizin diğer tüm semtlerinde İnşaat sonrası bitimi yeni tamamlanmış binalarda temizlik hizmetleri vermektedir. Firmamıza günün dilediğiniz saatinde ulaşarak inşaat sonrası daire temizliği hizmetleri alabilirsiniz.    

İnşaat sonrası daire temizliği


Ev temizliği 2
Ev temizliği Ev temizliği firması olarak İstanbul Avrupa yakası Çekmeköy ilçemizin Taşdelen semti ve diğer tüm mahallelerinde faaliyet gösteren firmamız uygun fiyat politikası ile siz değerli müşterilerine %100 müşteri memnuniyet odaklı hizmet sunmaktadır. Firmamıza ev temizliği hizmetlerinde profesyonel personeller ile hizmet vermekte olup kaliteli personelleri ile temizlik şirketi olarak hizmetinizdedir. […]

Ev temizliği