Ümraniye Temizlik Şirketleri


Ümraniye temizlik şirketleri sayfamıza hoş geldiniz. Temizlik firmamız İstanbul Anadolu yakasında Ümraniye ilçesinin tüm semtlerinde ve mahallelerinde temizlik şirketi olarak hizmet vermektedir. Ümraniye temizlik şirketi olan firmamıza 7/24 web sayfamızda mevcut olan iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Ümraniye de Temizlik Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler;

Firmamız Ümraniye ilçesinin Adem Yavuz, Altınşehir, Armağan Evler, Aşağı Dudullu, Atakent, Atatürk, Cemil Meriç, Çakmak, Çamlık, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Fatih Sultan Mehmet, Hekimbaşı, Huzur, Ihlamurkuyu, İnkılap, İstiklal, Kazım Karabekir, Madenler, Mehmet Akif, Namık Kemal, Necip Fazıl, Parseller, Saray, Site, Şerifali, Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı, Yaman Evler Ve Yukarı Dudullu Mahallesi ve diğer tüm semtler de hizmet vermektedir.

Ümraniye Temizlik Şirketleri Ev Temizlik Hizmetleri

Firmamız Ümraniye ilçesinin tüm semtlerinde profesyonel ev temizlik hizmetleri vermektedir. Ev temizlik hizmetleri için bize ulaşın.

Ev temizlik hizmetlerinde neler yapıyoruz?

Ev temizlik hizmetlerinde elemanımız evinize geldiğinde Cam, Balkon, Mutfak dolabı (Dış), Fayanslar, Banyo, Tuvaletler ve Lavabolar, Banyo dolapları (Dış), Parke zeminler komple temizlenir.

Not: Halı silme, Koltuk silme, Ütü gibi ücretler ekstraya girmektedir. Onun için ayrı fiyat tarifesi uygulanmaktadır.

Ümraniye İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

Firmamız Ümraniye ilçesinde ve tüm semtlerinde yapımı yeni tamamlanmış bina ve iş yerlerinde, ofisler de İnşaat sonrası temizlik hizmetleri vermektedir. Ümraniye inşaat sonrası temizlik firmalarının başında gelen firmamıza İnşaat sonrası temizlik hizmetleri için 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Tadilat Sonrası Temizlik Firmaları

Firmamız Ümraniye ilçesinin tüm mahallelerinde tadilatı yapılmış ev, ofis, iş yeri ve diğer tüm mekanları tadilat sonrası temizlik hizmetlerini yapmaktadır.

Tadilat sonrası temizlik hizmetleri için bize ulaşın. Günün dilediğiniz saatinde bize ulaşarak tadilat sonrası temizlik hizmetleri alabilirsiniz.

Ümraniye Ofis, Büro Temizlik Firması

Firmamız Ümraniye de tüm kurumlara ofis ve büro temizlik hizmetleri vermektedir. Ofis temizliği ve büro temizliği hizmetleri için 7/24 web sayfasında bulunan iletişim numaralarımız vasıtası ile bize ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Temizlik Firmaları, Ümraniye Temizlik Şirketleri İletişim Numarası

Firmamıza 0536 478 87 04 Nolu iletişim numarasından kolayca ulaşabilirsiniz. İletişim numaralarımız web sitemizin iletişim sayfasında daha detaylı verilmektedir.

Firmamız Ümraniye ilçesinden en uygun fiyatlı, en ucuz fiyata temizlik hizmetleri  sunan firmaların başında gelmektedir. Temizlik şirketleri fiyatları yapılacak işe göre değişmektedir. En sağlıklı fiyat bilgisi için yine iletişim numaramızdan bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Saygılarımızla, İstanbul, Anadolu yakası, Ümraniye temizlik şirketleri.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir